جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
 
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

امضای یادداشت همکاری بین سازمان بنادر و جامعه مهندسان مشاور ایران

سازمان بنادر و جامعه مهندسان مشاور ایران با رویکرد " اقدام مشترک" و به منظور ارتقای سطح کیفی در برنامه ریزی و اجرای پروژه ها، یادداشت همکاری امضا کردند.
امضای یادداشت همکاری بین سازمان بنادر و جامعه مهندسان مشاور ایران
به گزارش پایگاه خبری سازمان بنادر و دریانوردی ،  محمد راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی  در مراسم امضا یادداشت همکاری با جامعه مهندسان مشاور ایران، گفت: در چارچوب این یادداشت همکاری ، کارگروه تخصصی بندرسازی با هدف تشریک مساعی و توسعه صادرات خدمات مهندسی تشکیل می شود که محمدرضا الهیار؛ معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر ریاست آن را بر عهده دارد .
 
« مشارکت در تصمیم سازی ها » ، « پیشنهاد تدوین و بازنگری آیین نامه ها و مقررات » ، « توسعه و ارتقای ظرفیت مهندسی کشور در حوزه دریایی و بندری » و « آموزش و مدیریت دانش در حوزه مهندسی دریایی» از جمله اهداف مهم  تشکیل گروه تخصصی بندرسازی با مشارکت جامعه مهندسان مشاور قلمداد می شود.

 

مطابق ماده 3 این یادداشت همکاری و با توجه سیاست ها و خط مشی های سازمان بنادر ، کارگروه تخصصی بندرسازی وظایف و مسئولیت هایی چون « همفکری در تعریف پروژه های مطالعاتی ، عمرانی ، تجهیزاتی و تعمیراتی بر اساس اسناد بالا دستی و مورد نیاز بنادر » ؛« همفکری در فرایند بررسی و تصویب مطالعات  » ؛ « تقویت نهاد های علمی داخلی و بین المللی » و « همفکری در جهت ارتقای روش های جذب سرمایه خارجی » را دنبال می کند.

 

لازم به ذکر است که یادداشت همکاری بین سازمان بنادر و جامعه مهندسان مشاور ایران توسط محمد راستاد معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و بهروز گتمیری ؛ رئیس جامعه مهندسان مشاور امضا شد.
 
 
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید