پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
 

رونق گردشگری دریایی در بوشهر با اجرای طرح حفاظت کانال دسترسی در ساحل غربی بندر

مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: با اجرا طرح حفاظت کانال دسترسی در ساحل غربی بندر بوشهر گردشگری دریایی در این منطقه رونق می گیرد.
رونق گردشگری دریایی در بوشهر با اجرای طرح حفاظت کانال دسترسی در ساحل غربی بندر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سیاوش ارجمند زاده در نشست هم اندیشی با شهردار بوشهر افزود: ساحل غربی بوشهر به واسطه قرارگیری در جهت باد شمال غربی به عنوان باد غالب همواره طوفانی و متلاطم است از اینرو مطالعات لازم در زمینه ثبات جوی این محدوده و ایجاد آرامش نسبی انجام شده است که زمینه رونق فعالیت های گردشگری دریایی را فراهم می کند.
ارجمندزاده ادامه داد: مطالعات طرح حفاظت کانال دسترسی به کاهش رسوب گذاری و کاهش هزینه های مرتبط با لایروبی کانال دسترسی نیز کمک می کند.
وی یادآور شد: با تحقق طرح حفاظت کانال دسترسی زمینه جذب مسافران دریایی در ساحل غربی بوشهر برای عمده روزهای سال فراهم خواهد شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: در ارتباط با اجرا پروژه ها در نوار ساحلی این اداره کل در زمینه صدور مجوزها و همچنین کمک های مطالعاتی می تواند ظرفیت خود را در اختیار شهرداری بگذارد. 
همچنین سید نورالدین امیری؛ شهردار بوشهر گفت: دستگاه هایی هستند که فعالیت های آنها روی کارایی شهرداری اثر گذار است و می توانند در قالب مسئولیت های اجتماعی یاری رسان مدیریت شهری باشند بدین جهت اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر نیز به عنوان دستگاهی مهم و تاثیرگذار می تواند ایفاگر نقش موثری در راستای مسولیت های اجتماعی  باشد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹

پربازدید ها

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید