جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
 

رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد

طی مراسمی با حضور «محمد راستاد» معاون وزیر و مدیرعامل و تنی چند از مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان و موظفین این سازمان، جواد جهاندار به عنوان رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد.
رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد جواد جهاندار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ؛  «محمد راستاد» در این مراسم بر جایگاه و اهمیت صندوق بازنشستگی و وظیفه مستخدمین در راستای ارتقای معیشت، رفاه، درمان و سایر مطالبات بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی تأکید کرد و خواستار تحول جدی در این حوزه ها شد .

 مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تعیین تکلیف شرکت های وابسته به صندوق پس انداز کارکنان و بازنشستگی سازمان و شفاف سازی فعالیت های اقتصادی و مالی این صندوق را از مهم ترین مأموریت های رئیس جدید این صندوق عنوان کرد .

وی با تأکید بر تقویت بنیه مالی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی، خواستار اتخاذ روش های جدی و رویکردهای متفاوت با بهره گیری از تجربیات مدیران گذشته صندوق شد و بر فعالیت پایدار اقتصادی صندوق با ریسک کم و ارزش افزوده مناسب در فعالیت های دریایی و بندری تاکید کرد.

وی از رئیس جدید صندوق بازنشستگی و وظیفه مستخدمین سازمان خواست تقویت روحیه و نشاط بازنشستگان را با اجرای برنامه های فرهنگی، تفریحی، ورزشی و مناسبتی در دستور کار خود قرار دهد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه خواستار تداوم و شتاب بیشتر در فعالیت های صندوق در تعامل شایسته و مناسب «جواد جهاندار» رییس جدید صندوق با شورای صندوق و اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان شد و بر حفظ شأن و کرامت بازنشستگان و همچنین تأمین نیازمندی های آنان در حوزه های مختلف تأکید کرد.

 گفتنی است؛ جواد جهاندار پیش از این مسئولیت مدیرکل امورد اداری سازمان بنادر و دریانوردی را برعهده داشت.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید