سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
 

رشد ٤٤ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر طی ۹ ماهه سال جاری/ ورود کشتی به بنادر نوشهر و فریدونکنار رشد50 درصدی داشته است

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی، از رشد 44 درصدی برخوردار بوده است .
رشد ٤٤ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر طی ۹ ماهه سال جاری/ ورود کشتی به بنادر نوشهر و فریدونکنار رشد50 درصدی داشته است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد تقی انزان پور درباره عملیات نه ماهه تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر، افزود: عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر فریدونکنار در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 154 درصد رشد داشته است.
 وی خاطرنشان کرد: در بخش ورود کشتی به بنادر نوشهر و فریدونکنار نیز عملکرد اداره کل در این مدت در مجموع از رشد50 درصدی برخوردار بوده است.
 انزان پور با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردار است، تصریح کرد: تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی، موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم کنند . 
     گفتنی است غلات،کاغذ و چوب از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی شامل میوه و کنسانتره میوه،خواربار و خشکبار و مصالح ساختمانی از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر  نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.
۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید