سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
 

تقاضای 53 شرکت برای سرمایه گذاری در بندر چابهار/ بازدید 170 هیأت داخلی و خارجی از بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 53 شرکت برای سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار در سال 98 اعلام آمادگی کردند.
تقاضای 53 شرکت برای سرمایه گذاری در بندر چابهار/ بازدید 170 هیأت داخلی و خارجی از  بندر چابهار
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، بهروز آقایی درباره جذب سرمایه گذاری در بندر چابهار، افزود: با توجه به موقعیت استراتژیک بندر چابهار و اهمیت و جایگاه ویژه این بندر در مبادلات ایران با سایر کشورهای منطقه از ابتدای امسال 170 هیأت متشکل از سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مقام های کشوری و لشکری از این بندر بزرگ اقیانوسی بازدید کردند.
وی با اشاره به مزیت دسترسی بندر چابهار به آب های آزاد بین المللی و گرایش بخش خصوصی داخلی و خارجی به حضور در این بندر، اظهار کرد: این بازدیدها به ارائه 53 درخواست سرمایه گذاری و انعقاد 7 قرارداد به ارزش 408 میلیارد تومان منجر شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: از جمله پروژه های سرمایه گذاری امسال این بندر می توان به احداث انبار سرپوشیده با مساحت بیش از 27 هزار متر مربع و ظرفیت سالانه 720 هزار تن اشاره کرد.
آقایی ادامه داد: احداث 2 باب مخازن فرآورده های نفتی در مجموع با مساحت 34 هزار مترمربع و ظرفیت سالانه بیش از 750 هزار تن از دیگر قراردهای مهم منعقد شده این اداره کل با سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال 98 است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید