شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 

اعلام اقدامات بندر چابهار در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات متعددی در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بندر چابهار انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید امیری درباره  اقدامات بندر چابهار در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا، افزود: در پی اعلام مسئولان وزارت بهداشت و درمان مبنی بر لزوم کنترل شیوع ویروس کرونا پس از تشکیل جلسات تخصصی با واحدهای مرتبط اقدام های پیشگیرانه با قید فوریت انجام شد.
به گفته وی، در ادامه جلساتی با گروه بیماری های واگیر مرکز بهداشت چابهار و واحدهای عملیاتی اداره کل در خصوص بکارگیری تمهیدات پیشگیرانه در برابر شیوع ویروس کرونا و همچنین با مدیر نمایندگی شرکت های خدمات کشتیرانی و سایرارگان های متولی دریایی برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای برنامه تب سنجی و پایش افراد علامت دار در ورودی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری و ساختمان های اداری این اداره کل ادامه داد: در پایش انجام شده خوشبختانه تاکنون هیچ مورد مشکوک به کرونا مشاهده نشد، این اقدام در روزهای آتی نیز ادامه دارد.
امیری گفت: ارائه آموزش در خصوص راه های پیشگیری و کنترل ویروس کرونای جدید به صورت حضوری و نصب بنر در مدارس کوی بندر، بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، مکان های پرتردد، مراکز رفاهی و اداری از دیگر اقداماتی است که در این راستا انجام شد.
وی مکاتبه با مدیرعامل شرکت تعاونی لنج داران چابهار با موضوع رعایت کامل ضوابط پاس شناورهای وارده از بنادر خارجی و رعایت مراقبت های بهداشتی در خصوص این ویروس را از دیگر اقدامات انجام شده به منظور کنترل بیماری کرونا اعلام کرد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید