سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
 

ضرورت تکمیل و بهره برداری به موقع پروژه های عمرانی بندر نوشهر

معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی بر تکمیل و بهره برداری به موقع از پروژه های عمرانی و تجهیزاتی در دست اجرا بندر نوشهر تاکید کرد.
معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی،پروژه عمرانی، بندر نوشهر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد رضا اله یار در بازید از طرح های توسعه بندر نوشهر، اظهارداشت: مسوولیت های اجتماعی و تعامل شهر و بندر توسط اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران به خوبی دنبال می شود. 
وی تاکید کرد: تکمیل و بهره برداری به موقع پروژه های عمرانی و تجهیزاتی در دست اجرا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ضرورت دارد.
محمد تقی انزان پور؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی مازندران نیز با تشریح پیشرفت پروژه های در دست اجرای بندر نوشهر، گفت: پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی به عنوان مهمترین طرح در دست اقدام، تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی تصریح کرد: با تامین اعتبار مورد نیاز و تکمیل و بهره برداری طرح های در دست اقدام، شاهد افزایش ظرفیت عملیاتی بندر نوشهر خواهیم بود. 
به روز رسانی مطالعات سامانه رسوبگیر به عنوان اولویت اصلی بندر و ضرورت تسریع در اجرایی شدن پروژه ساخت شناور اسپیلت بارج موتور دار از دیگر موضوعاتی بود که مورد تاکید قرار گرفت.
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید