یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
 
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم روز دریانورد اعلام کرد:

مطالبات دریانوردان برای سازمان بنادر در اولویت است/ دریانوردان در مرحله سوم واکسن کرونا قرار گرفته اند

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دریانوردان در اولویت سوم واکسن کرونا قرار گرفته اند.
مطالبات دریانوردان، سازمان بنادر، اولویت، واکسن کرونا
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم روز دریانورد با بیان اینکه فعالیت‌های حمل و نقل دریایی کشور با شیوع کرونا به هیچ عنوان متوقف نشد، تأکید کرد: دریانوردان به خدمت ایثارگرانه خود در دوران شیوع ویروس کرونا و تحریم های ظالمانه ادامه دادند و این چالش ها نتوانست ‌ها بر اراده دریانوردان غلبه کند.
وی با اشاره اینکه طی مکاتباتی که با وزارت بهداشت داشته‌ایم اعلام شد که دریانوردان در اولویت سوم تزریق واکسن کرونا قرار گرفته اند، تصریح کرد: دریانوردان طبق تقاضا و مطالباتی که از ما داشته‌اند خواسته‌اند موضوعاتی را برای آنها دنبال کنیم؛ به عنوان مثال در حوزه تأمین مسکن خواسته‌اند، اولویتی برای آنها در نظر گرفته شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: تسهیل در تمدید اعتبار گواهینامه‌ها از دیگر خواسته‌های دریانوردان است که در این راستا چندین مرحله تمدید گواهینامه شایستگی دریانوردان، انجام شده است.
وی ادامه داد: تکرار دوره‌های آموزشی و تجدید آزمون‌ها برای فرماندهان ناوگان کمتر از 3 هزار GT یا ظرفیت ناخالص نیز جزو مطالبات دریانوردان است.
معاون وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: مطالبات دریانوردان برای سازمان بنادر و دریانوردی اولویت است و امیدواریم شرکت‌های کشتیرانی به این موضوع توجه کنند.
مراسم روز جهانی دریانورد امروز عصر با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش، مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، دریانوردان نمونه کشور و جمعی از دست‌اندرکاران صنعت حمل‌ونقل دریایی در مرکز آموزش دریانوردان در تهران در حال برگزاری است.
۸ تیر ۱۴۰۰ ۲۱:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید