دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
 

ارائه مجازی ۱۳۱ مقاله علمی در چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی

چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS2022) در تاریخ ۹ لغایت ۱۱ آبان‌ماه سال جاری در محل سازمان بنادر و دریانوردی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
ارائه مجازی ۱۳۱ مقاله علمی در چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، حمید خلیلی، مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر، با اعلام این خبر گفت: کنفرانس چهاردهم سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS2022) با هدف ارتقای دانش مهندسی دریا و سازه‌های دریایی و به منظور صدور خدمات فنی و مهندسی به سایر کشورها آبان‌ماه آتی برگزار می‌شود.
خلیلی با اشاره به تاخیر چهارساله این گردهمایی بزرگ علمی ناشی از شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: این رویداد علمی که سابقه‌ای بیش از ۳۰ ساله دارد، محلی برای گفتمان علمی و انتقال تجارب و یافته‌های تخصصی در حوزه‌های مربوطه است.
وی افزود: حمایت و مشارکت علمی مجموعه‌های معتبر بین‌المللی و داخلی از این رویداد، بیانگر اهمیت و جایگاه این کنفرانس در جامعه تخصصی است. 
به گفته خلیلی، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاوه بر سخنرانی‌های راهبردی و علمی سفارشی، ۷۵ مقاله به‌صورت شفاهی، ۵۶ مقاله به‌صورت پوستری ارائه می‌شود و ۶ کارگاه آموزشی نیز برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از برنامه‌های کنفرانس و شرکت آنلاین در این کنفرانس و کارگاه‌های آموزشی مربوطه از طریق پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی ICOPMAS.ir اقدام کنند.
۱۶ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید