دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
 

آغاز به کار همایش مدیران سازمان بنادرودریانوردی در نیم سال اول ۱۴۰۱/ ارزیابی پیشرفت برنامه‌های توسعه‌ای و شاخص‌های عملکردی بنادر کشور

همایش مدیران سازمان بنادر و دریانوردی در نیم سال اول ۱۴۰۱ با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیرعامل این سازمان و با رویکرد ارزیابی پیشرفت برنامه‌ها و پایش وضعیت شاخص عملکردی معاونت ها و بنادر شمال‌ و جنوب کشور در شش ماه ابتدای سال جاری آغاز به کار کرد.
آغاز به کار همایش مدیران سازمان بنادرودریانوردی در نیم سال اول ۱۴۰۱
به‌ گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادرودریانوردی، در این همایش یک روزه، ضمن ارزیابی آخرین شاخص‌های عملکردی، روند اجرای برنامه‌های توسعه ای، عمرانی و سرمایه‌گذاری این سازمان در حوزه‌های مختلف از اسکله‌ها تا پسکرانه‌های بندری مورد بررسی قرار می‌گیرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اخیرا با اعلام خبر در دست اجرا بودن ۲۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در بنادر کشور، از برنامه ریزی و سیاست راهبردی این سازمان برای ساخت دو بندر مهم استراتژیک در استان هرمزگان و خوزستان خبر داد.
به گفته علی اکبر صفایی، مطالعات فنی و اقتصادی بندر بزرگ مکران شروع شده است و مطالعات جانمایی ساخت بندر بزرگ خوزستان نیز در دستور کار جدی این سازمان قرار دارد.
۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید