شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
 

سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد

در مراسمی با حضور عضو هیات عامل ومعاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی، ابوطالب گرایلو، به عنوان سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات این سازمان معرفی و از تلاش‌ها و خدمات سازنده آیت الله رضازاده مدیرکل پیشین قدردانی شد.
سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، علی فتحی، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی در این مراسم، با اشاره به انتخاب و معرفی سرپرست اداره‌کل تامین تجهیزات از کارشناسان دریایی، از تغییر رویکرد در حوزه تامین تجهیزات خبر داد و با اشاره به پیشینه انتخاب مدیران مهندسی با ملاحظه ویژگی‌های فنی در واحد تامین تجهیزات، گفت: در رویکرد جدید معاونت توسعه امور زیربنایی، بنا بر این است از ظرفیت‌های حوزه‌های عملیات بندری   دریایی به عنوان بهره‌بردار خدمات مهندسی و تامین تجهیزات، استفاده شود.

فتحی، همچنین با اشاره به ضرورت تامین تجهیزات اضطراری در سال جاری، افزود: با توجه به دو رویکرد دولت مبنی بر توسعه زیرساخت‌ها متناسب با برنامه‌های دولت در ارتقای همکاری‌های بندری و دریایی با کشورهای همسایه و رویکرد اقتصاد دریامحور، توسعه تجهیزات بندری و دریایی با همت بیشتری دنبال می‌شود.

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی خاطر نشان کرد: توازن بین توسعه عمرانی با توسعه تجهیزاتی، از دیگر برنامه جدی و تحول‌برانگیز معاونت مهندسی قلمداد می‌شود .

گفتنی است، ابوطالبگرایلو دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته مهندسی دریایی از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستمها و بهره وری است.

وی با سابقه کاری ٢٣ ساله مستمر در سازمان بنادر و دریانوردی از شهریور ۱۳۷۸ تاکنون، در سمت‌های مختلف مسئولیتی در حوزه معاونتهای امور دریایی و امور بندری مشغول به کار بوده است.

 رئیس اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناورهای استان خوزستان در بندر خرمشهر؛ معاون امور دریایی و بندری اداره کل بندر و دریانوردی و منطقه آزاد اقتصادی بندر خرمشهر در استان خوزستان ؛ معاون امور دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) و معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، بخشی از سوابق اجرایی گرایلو قلمداد می‌شود.

۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید