شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان بنادر در پی درگذشت جناب آقای پرویز گلابی پیشکسوت حمل و نقل دریائی و بندری کشور
معاون وزیر راه و‌شهرسازی و‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی، درگذشت جناب آقای پرویز گلابی پیشکسوت حمل و نقل دریائی و بندری کشور و مدیر عامل گروه ترابری شرکت پرس را تسلیت گفت.
وزیر راه و شهرسازی: اجتماعی‌ترین بخش هر سازمان نهاد روابط عمومی است
وزیر راه و شهرسازی در گردهم آیی مدیران و کارکنان روابط‌عمومی های وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه روابط عمومی مشاوران امین مدیران و منشا تحول و تغییر هستند، اظهار داشت: روابط عمومی‌ وظیفه ارتباط با مردم و ایجاد منزلت اجتماعی برای کارکنان را دارد.
بازدید مدیرکل و‌ مسئولان امور دریانوردان سازمان بنادر از دانشگاه علوم دریایی خارگ و مرکز آموزشی پایانه های نفتی/ برنامه ریزی
مدیرکل و‌ مسئولان امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی و بین‌المللی سازمان بنادر و‌دریانوردی به منظور بررسی و برنامه‌ریزی برای توسعه کمی و کیفی آموزش دریانوردی کشور، از دانشگاه علوم دریایی خارگ و مرکز آموزشی پایانه های نفتی بازدید کردند.
تخلیه و بارگیری ۳۳ میلیون تن کالا در بنادر ایران تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲/ عملیات کانتینری ۳۰۱ هزار TEU شد
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان اردیبهشت سال جاری، معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بود.
پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت نکوداشت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی در پیامی فرا رسیدن سالروز سوم خرداد،روز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت.
سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد
در مراسمی با حضور عضو هیات عامل ومعاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی، ابوطالب گرایلو، به عنوان سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات این سازمان معرفی و از تلاش‌ها و خدمات سازنده آیت الله رضازاده مدیرکل پیشین قدردانی شد.
آغاز دوره ممیزی داخلی سازمان بنادر ودریانوردی با هدف اجرای الزامات ممیزی اجباری IMO
اولین نشست ممیزی داخلی سازمان بنادرودریانوردی با حضور معاونین امور دریایی و امور بندری و اقتصادی این سازمان برگزار شد.
پسکرانه بنادر بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی/ اتصال تمامی بنادر کشور به شبکه ریلی ضروری است
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پسکرانه بنادر بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است، گفت: باید شاهد ایجاد بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و تولیدی در پسکرانه بنادر باشیم.
پیام تبریک مدیرعامل سازمان بنادر و‌ دریانوردی در پی بازگشت دلاورمردان ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی به کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی و‌مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی بازگشت موفقیت آمیز و غرور آفرین دلاور مردان ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از مأموریت دریانوردی بزرگ به کشور را تبریک گفت.
اعلام اهم اقدامات معاونت برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از ابتدای دولت سیزدهم/ از مطالعه راهبردی اقتصاد
مهم‌ترین اقدامات برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع صورت گرفته از سوی سازمان بنادر و دریانوردی از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان سال ۱۴۰۱، اعلام شد.
لایروبی بنادر نوشهر و فریدونکنار به زودی و با سرعت انجام می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با تأمین لایروب توسط سازمان بنادر و دریانوردی و بخش خصوصی، لایروبی بندر نوشهر و فریدونکنار به زودی و با سرعت و از طریق پیمانکاران توانمند آغاز خواهد شد.
بررسی مشکلات بندر نوشهر با حضور مدیرعامل سازمان بنادر/ تاکید بر ضرورت تسریع در لایروبی بندر نوشهر
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت تسریع لایروبی بندر نوشهر با بسیج همه امکانات برای رفع مشکل لایروبی حوضچه و کانال دسترسی تأکید کرد.
تقدیر فرمانده کل ارتش از مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی
در مراسم افتتاحیه شبیه ساز جامع ناوبری و فرماندهی کشتی از مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی تقدیر شد.
پیام مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی 27 اردیبهشت، روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.
امضای یادداشت همکاری برای آمادگی ممیزی اجباری آیمو/ شروع برنامه ممیزی در ایران از تیرماه 1403
با پایان یافتن همه‌گیری ویروس کرونا، برنامه ممیزی اجباری دولت‌ های عضو سازمان بین‌المللی دریانوردی از سر گرفته شده و قرار است در جمهوری اسلامی ایران نیز در تیرماه 1403 اعمال شود.
انعقاد تفاهم‌نامه ساماندهی بیمه و پرداخت به هنگام حقوق و دستمزد کارگران خن‌کار
پیمان دسته جمعی در قالب تفاهم‌نامه‌ای بین انجمن‌های صنفی کارفرمایان و کارگران تخلیه و بارگیری کشتی‌ها با موضوع ساماندهی بیمه و پرداخت به‌هنگام حقوق و دستمزد کارگران خنکار منعقد شد.
اجرای ۱۸۰ هزار میلیارد ریال پروژه در حوزه دریا و حمل و نقل دریایی از ابتدای دولت سیزدهم/۴۴۰ هزار میلیارد ریال پروژه اجرایی در
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام‌کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون حدود ۱۸۰ هزار میلیارد ریال پروژه در حوزه دریا و حمل و نقل دریایی انجام و به بهره برداری رسیده و تقدیم مردم ایران شده است.
وجه شاخص علمی همایش آیکوپمس ۲۰۲۲ با ارائه ۱۳۳ مقاله تخصصی و برگزاری ۵ کارگاه آموزشی- کاربردی/ حمایت معنوی یونسکو و انجمن
حمید خلیلی، دبیر چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی( ICOPMAS 2022)، هدف اصلی و کلان این نشست علمی را تبادل آخرین تحقیقات و پژوهش‌ها و فناوری‌های جدید در حوزه سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی عنوان کرد.
دیدار وزیر حمل‌ونقل عمان با مدیرعامل سازمان بنادر/ عزم جدی ایران برای راه‌اندازی کریدورهای ترانزیتی شمال-جنوب و شرق-غرب/
وزیر حمل‌ونقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان در راس هیاتی با معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار و در خصوص توسعه همکاری‌های لجستیکی و تجارت دریایی از طریق بنادر ایران گفت‌وگو کرد.
سواحل مکران می‌تواند زمینه‌ساز رقابت کشور در حمل‌ونقل دریایی با دنیا باشد/  دریا می‌تواند عامل رشد تولید و مهار تورم باشد
نایب رییس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور ما دارای ۵۸۰۰ کیلومتر نوار ساحلی است که بر اساس آن ۴۰ درصد مرز آن را دریا تشکیل می‌دهد، گفت: دریا می‌تواند عامل رشد تولید و مهار تورم در کشور باشد.
صفحه ۱ از ۶۵